برگزاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع

IMG09220395

برگزاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع

پنجمین کنفرانس بین‌المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع از ۲۰ تا ۲۲ خرداد سال آینده در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که بزرگترین اجتماع علمی و فنی مهندسان تاسیسات کشور محسوب می شود، از ۲۰ تا ۲۲ خرداد سال آینده در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار خواهد شد.

این کنفرانس در سطح کنفرانس های مطرح منطقه خاورمیانه قرار دارد و یکی از مهمترین کنفرانس های مهم داخلی در زمینه تاسیسات ساختمانی است که در آن بیش از ۵۰۰ کارشناس و محقق اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران تولید و تامین کنندگان تجهیزات و سیستمهای تاسیساتی، کارفرمایان دولتی و مدیران صنعتی حضور خواهند یافت.

چهار دوره کنفرانس بینالمللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع، طی سال های گذشته با موفقیت و با استقبال کارشناسان و صاحبنظران برگزار شده است و دوره پنجم این رویداد نیز از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، دانشگاه تربیت مدرس و جامعه الکترونیکی مهندسان مکانیک ایران و با مشارکت برنامه محیط زیست ملل متحد (UNEP) از ۲۰ تا ۲۲ خرداد سال آینده در قطب تحقیقاتی صنعت نفت کشور برگزار خواهد شد.

دبیر علمی پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع با تاکید بر اینکه در برگزاری این کنفرانس تلاش شده از همه ظرفیت‌های علمی کشور بهره گیری شود، گفت: ظرفیتها و توانمندیهای فراوانی در بین محققان داخلی در حوزه تاسیسات ساختمانی وجود دارد و در تلاش هستیم که این کنفرانس بستری برای ارائه این پتانسیلها و ایجاد فضایی برای شبکه های تحقیقاتی باشد.

مهدی معرفت افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، تلاش می کنیم در این رویداد مهم، بنگاههای صنعتی و تحقیقاتی؛ متخصصین و دانشمندانی را که برای حل مشکلات تکنولوژیک خود به آنها نیازمندند را یافته و تعامل موثری بین این دو قشر ایجاد شود.

به اشتراک بگذارید